Popcorn Hour C300

Dostępność: brak towaru
Cena: 1 599,00 zł 1599.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane

Opis

Popcorn Hour C-300 jest jednym z najlepszych odtwarzaczy multimedialnych na świecie. W urządzeniu zastosowano procesor Sigma Designs SMP8647 (800Mhz) i nowy interfejs użytkownika zintegrowany z oprogramowaniem Media Jukebox v2 i marketem aplikacji. Nowością jest kolorowy wyświetlacz LCD TFT 3.3" umieszczony na froncie obudowy, pozwalający na wygodną nawigację po plikach, aplikacjach i menu urządzenia bez włączania telewizora.
C300 pozwala na zainstalowanie napędu płyt BD, jednego lub dwóch dysków twardych, oraz karty wifi miniPCI. Posiada 4 złącza USB i ulepszoną obsługę sieci LAN 1Gbit z rzeczywistymi transferami na poziomie 20-25 MB/s.

 


 

Nowy interfejs, nowa jakość obsługi
Nowe menu stworzone dla odtwarzaczy serii 300 wykorzystuje technologię flash, działa płynnie, szybko, jest efektowne pod względem wizualnym i jednocześnie proste i intuicyjne w obsłudze.
Kreator Ustawień pozwala niezaawansowanym użytkownikom na szybkie ustawienie podstawowych parametrów pracy urządzenia bez zagłębiania się w zaawansowane opcje konfiguracji.

 

 


Szybkość działania
Popcorn Hour C300 (i A300) to pierwsze odtwarzacze na rynku wykorzystujące nowy procesor Sigma Designs SMP8647 taktowany zegarem 800MHz i wspomagany pamięcią podręczną cache L2. Zapewnia on zwiększoną wydajność działania całego systemu. Odtwarzacz wyposażono w szybkie złącze USB 3.0 dla łączności z komputerem PC oraz złącze sieci LAN 1Gbit. Obsługa sieci 1Gbit została zaimplementowana w procesorze, zapewniając wydajność i transfery na poziomie wyraźnie przewyższającym rozwiązania oferowanie przez inne odtwarzacze dostępne na rynku.

 


Jakość audio i wideo
C300 jest w stanie odtwarzać materiały wideo o jakości przewyższającej standardy stosowane na dyskach BluRay. Akceptowalne wskaźniki bitrate osiągają wartości do 100Mbps. Odtwarzacz w pełni obsługuje tryb 24P oraz umiejętnie dobiera częstotliwości odświeżania obrazu na wyjściu HDMI zależnie od odtwarzanego materiału. Jakość obrazu 1080p pozostaje na najwyższym poziomie, nieosiągalnym dla konkurencyjnych budżetowych odtwarzaczy.
Zastosowane rozwiązania sprzętowe gwarantują bezproblemowe odtwarzanie plików wideo wielu popularnych formatach (m.in. AVCHD/H264, M2TS, MOV, WMV, MKV, BD ISO, DVD ISO), w rozdzielczościach FullHD oraz SD z opcją skalowania i usuwania przeplotu.
Wielokanałowe ścieżki audio w formatach DTS, DTS-HD, DolbyDigital czy Dolby TrueHD odtwarzane są w pełnym formacie 7.1 kanałów lub są dekodowane do 2 kanałów dla systemów kina domowego bez amplitunera wielokanałowego. Odtwarzacz obsługuje wiele popularnych muzycznych formatów audio (MP3, FLAC, WMA, OGG, WAV, APE), także w rozdzielczości 96 i 192kHz/24bit. Pozwala na uruchomienie prezentacji zdjęć w formatach JPG, BMP, PNG, GIF, z atrakcyjnymi efektami przejść i muzyką w tle.


Odtwarzanie formatów BluRay, DVD, CD...
Nie musisz się przejmować że Twoje płyty BD zużyją się od częstego korzystania. Nie musisz szukać i przekładać krążków w odtwarzaczu. Popcorn odtworzy twoje filmy z dysku, ze zarchiwizowanych kopii płyt w formacie ISO.
Odtwarzanie z pliku ISO zapewnia dokładnie taką samą jakość obrazu i dźwięku jak przy odtwarzaniu z oryginalnego krążka, dostępne jest menu i materiały dodatkowe, dokładnie tak samo jak przy korzystaniu z czytnika BD.
W analogiczny sposób można korzystać z archiwów płyt DVD, a w Markecie Aplikacji umieszczono dodatkowo oprogramowanie umożliwiające wykonywanie kopii płyt Audio CD i uzupełnianie utworów o opisy pobierane z internetu.
Dla wymagających użytkowników Popcorn Hour C300 oferuje możliwość instalacji i obsługi czytnika płyt optycznych i odtwarzania filmów bezpośrednio z płyt DVD i BD. Konstrukcja obudowy odtwarzacza pozwala na zamontowanie pełnowymiarowego (komputerowego) czytnika płyt lub cienkiego czytnika typu slim - podobnego do instalowanych w komputerach typu notebook.


Wsparcie dla 3D
Popcorn Hour C300 obsługuje filmowe pliki 3D zakodowane w formatach SBS i TAB w plikach MKV (MK3D), M2TS czy AVI, wykorzystując przy tym komendy sterujące odbiornikiem TV właściwe dla złącza HDMI 1.4. Urządzenie automatycznie rozpoznaje sposób kodowania materiału 3D i przesyła do odbiornika 3D TV odpowiednie komendy przełączające tryby dekodowania.
Więcej informacji znajduje się w dziale dokumentacji.

 

 


Networked Media Jukebox v2
Oprogramowanie systemowe odtwarzaczy Popcorn Hour C300 zawiera przyjazny dla użytkownika, obrazkowy interfejs do przeglądania, odtwarzania oraz zarządzania dużymi bibliotekami plików multimedialnych z filmami, muzyką i zdjęciami. Networked Media Jukebox w nowej wersji v2, działa szybciej, wydajniej indeksuje dane i pobiera opisy z intenetu, wyposażony został w rozszerzony zestaw opcji i ustawień.
Użytkownik ma możliwość wyboru i zmiany grafik do filmów, z puli dostępnych w internetowej bazie danych. Przy wyszukiwaniu oprogramowanie uwzględnia wprowadzone ustawienia językowe i w pierwszej kolejności wyszukuje opisy i okładki właściwe dla kraju użytkownika.
Odtwarzacz korzysta z zasobów www.themoviedb.org oraz www.thetvdb.com.

Innym bardzo cennym i unikalnym dodatkiem, który z pewnością docenią polscy użytkownicy, jest funkcja wyszukiwania i pobierania napisów do filmów. Odtwarzacz wyszukuje napisy w internecie (korzystając z zasobów OpenSubtitles.org), z uwzględnieniem opcji językowych, wyświetla znalezione wersje i pozwala na pobranie pliku w taki sposób, że napisy są gotowe do działania bez dodatkowych konwersji.

 


NMJ Navigator
NMJ Navigator, od grudnia 2012 dostępny także w odtwarzaczu Popcorn Hour C-300, pozwala na przeniesienie informacji o zasobach Media Jukebox-a na ekran tabletu. Użytkownik może sprawnie przeglądać bibliotekę mediów, wyszukiwać oraz kontrolować odtwarzanie za pośrednictwem interfejsu dotykowego. Zasoby filmowe i muzyczne zgromadzone przez odtwarzacz, z opisami, okładkami, grafikami są prezentowane na ekranie tabletu w taki sam sposób, jak na ekranie TV.
Aplikacja zapewnia także szybkie wyszukiwanie rozszerzonych informacji o filmach w internecie oraz oferuje połączenie z kontami użytkownika na portalach społecznościowych.
Aplikacja dostępna na platformy iPada i tabletów z systemem Android.

 


Market Aplikacji
Ważnym i równie unikalnym elementem oprogramowania urządzenia są dodatkowe aplikacje i serwisy internetowe dostępne poprzez Market Aplikacji.

Planowany jest intensywny rozwój Marketu i uzupełnianie oferty o nowe aplikacje, darmowe, oraz klasy premium, z wideo na żądanie (VOD) i zawartością płatną.


Komunikacja
Oprogramowanie Popcorna pozwala na przeglądanie i odtwarzanie plików multimedialnych znajdujących się w pamięciach i na dyskach podłączanych przez złącza USB (C300 ma ich 5) lub dostępnych na komputerach i serwerach w sieci lokalnej. Za łączność z siecią LAN odpowiada procesor obsługujący standard 1Gbit z dużą przepustowością danych (do 25MB/s) zapewniającą sprawne transfery plików i z wystarczające z nadwyżką do strumieniowego odtwarzania wszelkich materiałów wideo. Łączność bezprzewodową zapewnia opcjonalna karta ze złączem USB, pracująca w standardzie 802.11gn.
Wśród protokołów sieciowych wspieranych przez odtwarzacz znajduje się m.in:
Samba/CIFS (klient/server), NFS (klient/serwer), FTP (serwer), UPnP/DLNA (klient, renderer/DMR), Bonjour oraz klient BitTorrenta i grup Usenet.
Wbudowany serwer WWW z aplikacją myIHome pozwala na dostęp do odtwarzacza za pośrednictwem przeglądarki WWW, a dedykowane aplikacje dla systemu Android oraz iOS pozwalają na zdalne sterowanie urządzeniem za pośrednictwem popularnych telefonów, smartfonów i tabletów.


Nowa obudowa z kolorowym ekranem LCD
Zrelaksuj przy słuchaniu muzyki i oglądaniu filmów niezakłócanych żadnymi zbędnymi odgłosami. Nie musisz także włączać odbiornika TV aby w wygodny sposób odnaleźć muzykę w swoich zbiorach.
Popcorn Hour C300 wyposażony został w kolorowy ekran LCD (3.3"), który pozwala na pełną nawigację po menu urządzenia, przeglądanie i uruchamianie odtwarzania plików i aplikacji. Przy korzystaniu z Media Jukeboxa okładki albumów muzycznych i filmów wyświetlane są na ekranie w podobny sposób jak na odbiorniku TV.
W obudowie modelu C300 przewidziano miejsce na dysk twardy 2.5" oraz miejsce dla dysku 3.5" i/lub napęd optyczny montowany w standardowej komputerowej kieszeni na urządzenia 5.25".
Urządzenie chłodzone jest pasywnie (bez wentylatora) zapewniając optymalne odprowadzanie ciepła z dysku i procesora.


Firmware i zaangażowanie społeczności użytkowników
Wydzielony zespół programistów i inżynierów stale pracuje aby zapewnić jak najlepsze działanie odtwarzaczy. Regularnie publikowanie są aktualizacje i uzupełnienia oprogramowania potwierdzające zaangażowanie producenta i dbałość o zadowolenie nabywców.
Na dedykowanym forum NetworkedMediaTank.com zarejestrowało się ponad 70000 osób. Forum jest źródłem ogromnej ilości informacji, sugestii, podpowiedzi dla początkujących i zaawansowanych użytkowników.


Stając się właścicielem Popcorna, nie jesteś tylko posiadaczem odtwarzacza multimedialnego, stajesz się częścią ogromnej społeczności miłośników i pasjonatów zgromadzonych wokół urządzeń z logo Popcorn Hour.


Główne cechy odtwarzacza:

 • Szybki procesor Sigma Designs SMP8647 800MHz
 • Złącze HDMI (1.3), z sygnałem do 1080p (1920x1080 60Hz) i obsługą trybu 24p
 • Obsługa komend 3D właściwych dla standardu HDMI 1.4 na złączu HDMI 1.3, obsługa plików 3D SBS, TAB, MK3D
 • Pełna obsługa formatów Audio HD: dekodowanie oraz tryb passthrough dla DTS HD-HR, DTS HD-MA, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD
 • Wyświetlacz LCD TFT 3.3" umożliwiający pełną, graficzną i tekstową nawigację po zasobach urządzenia
 • Cyfrowe optyczne oraz koaksjalne wyjścia audio
 • Złącze sieci Gigabit Ethernet (RJ45) z rzeczywistymi transferami do 25MB/s
 • Wewnętrzna karta WiFi (802.11b/g/n) ze złączem miniPCI jako opcja.
 • Możliwość podłączenia adaptera WiFi przez USB (adapter jest sprzedawany oddzielnie).
 • Opcja podłączenia wewnętrznego dysku SATA 2.5"
 • Opcja podłączenia dodatkowego dysku SATA 3.5", pełnego napędu CD/DVD/BD lub napędu typu SLIM
 • 4 złącza host USB 2.0 do podłączania zewnętrznych pamięci i dysków USB, a także klawiatury.
 • Dodatkowe złącze USB 2.0 wewnątrz obudowy
 • Elegancka, metalowa obudowa bez dodatkowego wentylatora - zapewnia cichą pracę urządzenia.
 • Odtwarzanie wideo w HD w formatach MPEG2 (TS/PS), MPEG4 (w tym H264, AVCHD), WMV i innych, obsługa MKV
 • Pełna obsługa formatu BD Movie, obsługa menu, BD-Live, dla materiałów czytanych z płyt i z plików z kopiami płyt BD
 • Obsługa polskich napisów do filmów z zewnętrznych plików oraz wbudowanych w MKV i M2TS
 • Integracja z internetowymi filmowymi bazami danych, bieżące pobieranie grafik i opisów dla filmów z możliwością trwałego ich zapisania na nośniku lokalnym.
 • Wbudowany mechanizm wyszukujący i pobierający z internetu napisy do filmów (w ponad 20 językach, w tym po polsku).
 • Wbudowana nowa wersja Media Jukebox v2 (NMJ) - pozwalająca na katalogowanie, wyszukiwanie o przeglądanie plików z dysku przy użyciu atrakcyjnego graficznego interfejsu.
 • Dekodery audio dla FLAC, APE, OGG, ADIF, ADTS, AC3, DTS i innych
 • Odtwarzanie plików muzycznych hiRes FLAC i WAV (96 i 192kHz / 24b)
 • Gapless playback - odtwarzanie plików muzycznych bez przerw, shuffle - odtwarzanie w losowej kolejności.
 • Obsługa plików graficznych JPG, BMP, GIF (JPG wspierany sprzętowo przez procesor), informacja o parametrach zdjęcia (JPG) z danych EXIF
 • Odtwarzacz muzyki działający w tle, np. podczas przeglądania plików czy pokazu slajdów.
 • Klient Samba, NFS i UPnP, pozwalający na odtwarzanie materiałów przez sieć lokalną.
 • Serwer NAS, FTP, NFS, Media server, UPnP, klient grup usenetowych
 • Klient Bittorrent
 • Market Aplikacji - ponad 60 aplikacji internetowych oferujących dostęp do serwisów audio i wideo, serwisów społecznościowych gier i innych
 • Obsługa standardów strumieniowego odtwarzania wideo dla bieżących i przyszłych aplikacji IPTV, zabezpieczonych płatnych serwisów VOD, zasobów typu Premium, itd
 • Widżet pogody, wyświetlający na ekranie informacje o pogodzie i czasie dla ustalonej lokalizacji
 • Dostępne aplikacje do zdalnego sterowania za pośrednictwem telefonu/tabletu z systemem Android/iOS
 • Wielojęzyczne, intuicyjne menu obejmujące także język polski.
 • Pilot radiowy z podświetlanymi przyciskami, czujnik IR na froncie dla opcjonalnego pilota na podczerwień
 • Gwarancja 24 miesiące

Specyfikacja techniczna

Konstrukcja

Procesor: Sigma Designs SMP8647, MIPS, 800MHz, L2 cache 256KB
Secure CPU For DRM and CA software: 400MHz
Pamięć: 512MB DDR2 DRAM, 256MB NAND Flash
Płyta główna odtwarzacza ma format mini-ITX, zasilanie w standardzie ATX Connector.

Obudowa

Metalowa, czarna, chłodzona pasywnie.
Opcjonalna możliwość podłączenia wentylatora w obudowie oraz na procesorze.

Dysk

Interfejs SATA (dwa złącza), akceptuje dyski SATA/SATA II/SATA III
Obudowa jest przystosowana do montażu jednego wewnętrznego dysku SATA 2.5" oraz dodatkowego dysku 3.5" w szufladzie dostępnej od frontu urządzenia.
Obsługiwane pojemności: do 1000GB dla dysków 2.5" oraz 3000GB dla 3.5"
Obsługiwane formaty partycji: EXT2, EXT3, FAT32, NTFS
Odtwarzacz może pracować bez dysku. Do uruchomienia serwera Samba, NFS, FTP, UPnP, klienta BitTorrent wymagane jest zainstalowanie i sformatowanie dysku w obudowie.

Napęd CD/DVD/BR

W obudowie można zainstalować napęd płyt CD/DVD/BR, pełnego formatu 5.25", ze złączem SATA, lub napęd typu SLIM w ramce HMR-200 (ramka jest standardowym wyposażeniem).
Obsługiwane formaty: CD Audio, CD Data, DVD Data, komercyjne płyty DVD Video, komercyjne płyty BluRay Video, BluRay Data, obsługa BD Live.

Obsługowane konfiguracje wewnętrznych dysków i czytników

Użytkownik może wybrać jedną z następujących konfiguracji:
- dysk twardy 3.5" w kieszeni dostępnej z zewnątrz
- dysk twardy 2.5" wewnątrz obudowy
- dysk twardy 3.5" w kieszeni dostępnej z zewnątrz, drugi dysk 2.5" wewnątrz obudowy
- dysk twardy 3.5" w kieszeni dostępnej z zewnątrz, napęd płyt optycznych typu slim
- dysk twardy 2.5" wewnątrz obudowy, pełnowymiarowy napęd płyt optycznych montowany w miejsce ramki na dysk 3.5"
- dysk twardy 2.5" wewnątrz, dysk 3.5" w kieszeni i napęd płyt optycznych typu slim (UWAGA - przy montażu trzech urządzeń, jeden z dysków należy podłączyć do wewnętrznego złącza USB przez przejściówkę USB-SATA, która nie jest wyposażeniem standardowym, napęd optyczny musi być łączony przez jedno ze złącz SATA)

Złącza

Wyjście HDMI v1.3a (do 1080p 60Hz, obsługa CEC, 36bpp deep color, 12-bit xvYCC processing i HDCP v1.2)
Wyjście Video Composite (PAL/NTSC)
Wyjście Video Component (do 1080p)
Wyjście S-Video
Wyjście Audio stereo (2xRCA)
Wyjście cyfrowe audio (optyczne)
Wyjście cyfrowe audio (elektryczne)
Złącze LAN 10/100/1000 Base-TX
Złącza HOST USB 2.0 (5 gniazd zewnętrzne i jedno wewnętrzne)
Złącze miniPCI (wewnętrzne) dla podłączenia opcjonalnej karty WiFi MN-200
Złącze zasilania 110-240V AC z mechanicznym włącznikiem ON/OFF

Wyświetlacz LCD

Technologia: LCD TFT, full kolor
Wielkość: 3.3"/83mm (przekątna)
Regulowana jasność, możliwość całkowietego wyłączenia.
Pełna nawigacja po plikach, aplikacjach i ustawieniach
Obsługa polskich liter i polskiego menu.

Obsługiwane formaty (kontenery) wideo

ASF/WMV [.ASV, .WMV]
MOV (H.264)/MP4/RMP4 [.MOV, .MP4]
MPEG1/2 PS [.M2P, .MPG, .DAT, .VOB, .MPE, .MPEG, .VRO]
MPEG1/2/4 Elementary [.M1V, .M2V, .M4V]
MPEG2 Transport Stream [.TS, .TP, .TRP, .M2T, .M2TS, .MTS]
AVI [.AVI, .DIVX]
Matroska [.MKV]
Inne: obrazy ISO płyt DVD, kopie płyt DVD (IFO) - pełne odtwarzanie z nawigacją, format AVCHD z nawigacją
Obsługa obrazów ISO i kopii (BMVD) płyt BD - pełna, z obsługą menu, BD-LIVE itd.
Obsługa płyt BD z czytnika opcjonalnego płyt (SATA)
Wsparcie dla MKV3D.

Obsługiwane kodeki wideo

XVID SD/HD
MPEG-1
MPEG-2 MP@HL
MPEG-4.2 ASP@L5, 720p, 1-point GMC
MPEG-4.10 (H.264) : BP@L3, MP@L4.0, HP@L4.0, HP@L4.1
WMV9 : MP@HL
SMPTE 421M (VC-1) : MP@HL, AP@L3
Akceptowane bitrate do 100Mbps.

Obsługiwane formaty (kontenery) audio

WAV [.wav, .pcm]
ADIF, ADTS, AAC [.aac]
M4A [.m4a]
OGG [.ogg]
ASF/WMA [.asf, .wma]
FLAC [.flac]
MPEG audio [.mp1, .mp2, .mp3, .mpa] (z obsługą tag-ów)

Obsługiwane kodeki audio

Dolby Digital (AC3), Dolby TrueHD
DTS, DTS-HD/MA
Microsoft WMA, WMA Pro
MPEG-1 Layer 1, 2, 3
MPEG-4 (AAC-LC, HE-AAC, BSAC)
LPCM
FLAC
Vorbis
APE (Monkey Audio)

Opcje przetwarzania audio

Niezależne ustawienie RAW/PCM dla wyjść cyfrowych, dla formatów: AC3, AAC, WMA Pro, DTS.
Opcja konwersji DTS-MA do DTS.
Dekodowanie DTS/DTS-MA/AC3/TrueHD do PCM 2.0 lub to PCM multichanel
PassThrough (RAW) dla: DTS, DTS-HD HR, DTS-HD MA, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby True HD
Możliwość wyłączenia audio na HDMI

Obsługiwane formaty napisów

MicroDVD [.sub]
SubRip [.srt]
Sub Station Alpha [.ssa]
SUB/IDX
PGS (napisy z plików m2ts, format BluRay)
Pełna obsługa napisów dla kopii DVD (ISO/IFO)
Obsługa napisów z polskimi znakami.
Opcje zmiany wielkości, położenia, koloru (dla czcionki i tła) i czasowej synchronizacji z obrazem.
Opcja pobierania napisów z internetu

Obsługiwane formaty zdjęć

BMP, PNG, GIF, TIFF, JPEG (Baseline)
Obsługa danych EXIF dla JPG

Praca w sieci

Protokoły:
  - Bonjour (dla MAC OS)
  - UPnP SSDP
  - UPnP AV
  - SMB (Samba)
  - FTP
  - NFS
Dostęp do zasobów sieciowych:
  - SAMBA (SMB)
  - NFS
  - UPnP
Menadżer pobierania plików
  - BitTorrent P2P (Transmission)
  - Menadżer pobierania plików z grup Usenet
Tryb serwera NAS:
  - serwer SMB (Samba)
  - serwer FTP
  - serwer NFS
  - serwer UPnP

Najważniejsze aplikacje dostępne w Markecie
(stan na styczeń 2012)

Wideo: YouTube, Channels.com, MediaFly, Mevio, Autos-on-air, Sports-on-air, CNN Podcasts, blip.tv, mkIni video, cnet.tv, revision3
Zdjęcia : Flickr, Picasaweb, Photobucket, SmugMug
Informacje RSS : RSS reader
Audio i Radio : SHOUTCast Radio
Inne: Facebook, Twitter, YAMJ, Sudoku, gry Caves of Hades i TinPot, internet SpeedTest
W przygotowaniu: Viewster
Lista partnerów biorących udział w przygotowywaniu aplikacji.

Inne

Menu odtwarzacza wykonane w technologii flash
Konfigurowalny Widżet z pogodą, widoczny na ekranie głównego menu.
Możliwość odtwarzania muzyki w tle, np przy wyświetlaniu zdjęć.
Pilot radiowy z podświetlanymi przyciskami
Czujnik IR na froncie obudowy - dla pilotów na podczerwień
Możliwość podłączenia klawiatury USB
Wygaszacz ekranu
Kontrola rodzicielska, kontrola dostępu do ustawień
Uaktualnianie oprogramowania przez internet.
Systemy ochrony treści: Cardea DRM (WMDRM-ND),Janus DRM (WMDRM-PD)

Zasilanie

Pobór prądu: 15W sama elektronika (bez dodatkowych napędów), maksymalnie 70W
Zasilanie pilota: 2x AAA (baterie są w zestawie)

Wymiary i waga

Wymiary: 425mm x 290mm x 80mm (S x G x W)
Waga: ok. 3.8kg (sam odtwarzacz)

Zawartość opakowania

Odtwarzacz Popcorn Hour C300, radiowy pilot zdalnego sterowania, antena odbiornika pilota, baterie do pilota (2xAAA), kabel HDMI, kabel zasilający, komplet śrubek do zamontowania dysków i napędów, instrukcja QuickStart.


Specyfikacja techniczna na podstawie danych producenta. Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowany opis nie zawiera uchybień lub błędów. Wszystkie znaki towarowe, nazwy i logo zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych i są własnością poszczególnych producentów.

Dane techniczne

Sterowanie telefonem/tabletem tak (dedykowana aplikacja)
Tuner DVB-T (STB) brak
Chłodzenie obudowy pasywne
Wejścia (nagrywanie) AV/HDMI Nie
Napęd optyczny opcjonalny (BR - przez sATA)
WiFi opcjonalne (wewnętrzne)
Montaż dysku tak (3,5")
System operacyjny Linux (embeded)

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (1)

23 sierpnia 2012

SPRZĘT SUPER !!!! Z napędem BD nic więcej nie trzeba. Odtwarza WSZYSTKO

Koszyk

produktów: 0

wartość: 0,00 zł

przejdź do koszyka

Oblicz wysokość raty

Oblicz wysokość raty

darmowa wysyłka od 999 pln

PREORDER
Gra Team Sonic Racing (Nintendo Switch)
Gra Team Sonic Racing (Nintendo Switch)
159,00 zł
szt.
Premiera 21.05.2019
Amiibo Smash King K.Rool
Amiibo Smash King K.Rool
74,90 zł
szt.
Premiera 19.02.2019
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl